Můžete si dovolit si užívat?

Můžete hledat vážný vztah, nebo se můžete dívat po dívce na jednu noc. Je však třeba se rozmyslet, jestli si opravdu můžete dovolit mít pouze známosti a obětovat dlouhý poklidný vztah. Dívejte se hned na několik aspektů, které vás varují před tím, než vstoupíte do zakázaného světa.
 rande asiatů
Atraktivita
Nejprve si přiznejte, jestli jste pro dámy dostatečně atraktivní. Zaujmete je? Dokážete si s nimi povídat a pobavit je? Pokud vám před nimi dojdou slova, nebo je budete nudit, nikdy žádnou nedostanete. Stejně tak je třeba si přiznat, jestli vzhledově za něco stojíte. Jestli vypadáte upraveně a jestli máte vhodné oblečení, které nevypadá jako 100 let staré.
 
Sebevědomí
Stejně tak se snažte vzpomenout si na dny, kdy jste měli s někým mluvit. Právě tichá minutka, když přijdete za dívkou, může být způsobená i nervozitou. Jestli nedokážete působit sebevědomě a ve výsledku byste jen vysedávali a podivně pronásledovali každou dívku, nemá to cenu. Jen byste je vyplašil a promrhali byste šanci do smrti.
 
Samostatnost
Důležitá je ale i samostatnost. Opravdu si natolik v životě věříte, abyste se mohl vydat mezi dívky, které vám druhý den zmizí před úsvitem, nepoklidí ani neuvaří? Zvládnete vše sami? Poklidit, uvařit, vyprat, vyžehlit, utřít prach a k tomu uvařit? Pokud ne, raději si najděte mnohem lepší trvalý vztah, ve kterém si můžete neustále užívat s tou jedinou.
 vánoční selfie
A samozřejmě to nejdůležitější. Zamyslete se, jestli vám nebudou chybět společné večery s osobou, ke které něco cítíte, společné výlety a akce, které byste mohli prožít a vzpomínat na ně. Ve výsledku každý nakonec ocení pozitiva vztahu, jen je po jisté době už pozdě. A správná žena, která by překonala vaše chyby a respektovala vás jako muže se hledá těžko. A nebo tu svoji jedinečnou šanci propásnete právě užíváním si s dívkou, která z vás vymámí nanejvýš drinky, případně i nějaké peníze.

About the author /