Buďte kreativní

Představa, že vše v interiéru musí být v tlumených pastelových barvách, že vše musí být uniformní a nevybočovat z řady, není tak zcela namístě. Přeci i výrobci nábytku a bytového vybavení dnes přicházejí s novými řadami barevných kombinací. A zákazníci? Rádi je vyhledávají, přišli na fakt, že v moderních tónech se žije tak nějak hravěji a veseleji. Doby, kdy se vše ladilo nabílo, nahnědo, či načerno skončily. Samozřejmě, pořád je mnoho zastánců například čisté bílé, či univerzální šedivé.
zkuste něco barevnějšího
V pořádku i pro ty máme řešení. Ptáte se jaké? Budete sami překvapeni, budete uchváceni možností, kterou nabízí schneider unica plus. Dovolíme si konstatovat, že toto je opravdu průlomové řešení v oblasti moderního designu, ale s přispěním staré dobré klasiky. Můžete mít zásuvky a vypínače v základním dekoru POLAR nebo MARFIL, ale rámečky vyberete z velké palety moderních tónů. Co to tedy pro zákazníka znamená? Jednoduše si vybere barvu, která dokonale koresponduje třeba s interiérem, či bytovými doplňky.

zásuvky a jejich využití

Buďte konečně jiní, nechtějte využívat zastaralé a prakticky již nemoderní produkty. Běžte na naše stránky a vybírejte. Kompletní sortiment, který jen tak někde neuvidíte! Líbí se Vám naše provedení a kombinace? Ani se nedivíme, nejsou to žádné násilné barvy, jsou to svěží pastely a čisté linie. Mít kdekoli v interiéru PISTACIO, či TERACOTU stojí za uváženou. Právě teď máte šanci být jiní, noví, neokoukaní. Jen si představte fakt, že na stěny bytu použijete dokonalé barvy a ve finále je osadíte jednoduchými vypínači, co nemají o designu ani potuchy. Závěr? Zklamání a mnohdy i pocit zbytečné práce. Myslete tedy globálně, využijte dokonalou nabídku, co dostane nejen Vás, ale i Vaše návštěvy na první dobrou! Ukažte všem, že víte, jak se žije, umíte bydlet v souladu s dobou a jednoduše víte a znáte, co se nosí.