Naplánujte si dovolenou a inspirujte se na YouTube

Jeďte na Lipno

Viděli jste někdy Lipno z výšky? Máte představu, jak to vypadá na některých plážích? Víte, jak funguje převoz napříč přehradou pro osobní automobily? A víte, že na Lipně se dá za příznivého počasí v zimě bruslit? To vše se můžete dozvědět i ze sociálních sítí a mimo jiné i z příspěvků, které mají podobu videa. Ta videa vás mohou zlákat, protože Lipno patří k nejkrásnějším přehradám na světě, a spolu s Šumavou a řekou Vltavou vytváří nezapomenutelné scenérie, které milují tisíce lidí. Můžete se k nim zařadit i vy.

Lipno z výšky

Dopřejte si dovolenou v poklidném přímořském letovisku

Pokud jste se nabažili Lipna, anebo jej chcete porovnat s dovolenou u moře, anebo prostě chcete vyjet někam dál, za hranice naší země, měli byste směřovat http://www.asz.cz/cs/aktualne-z-asz/kam-bude-smerovat-spolecna-zemedelska-politika.html někam, kde nebude hlava na hlavě, kde to nebude předražené, a kde si skutečně odpočinete, aniž by se vaše dovolená podobala naivní komerční atrakci. Takových míst je víc, a mnohá z nich vám opět přiblíží videa natočená přímo v místě některými účastníky, anebo jsou snímaná z výšky, třeba z dronu. My bychom vám mohli doporučit ostrov Gran Canaria anebo přímořské letovisko Canet de Mar, kde jsou v červnu poloprázdné a velmi klidné, dobře vybavené kempy i s krásným bazénem.

krása Lipna

Vydejte se do hor

Naše hory nemají chybu a jsou oblíbeným tématem na sociálních sítích, kde jim lidé dávají přednost i před zahraniční dovolenou. Doporučit bychom vám mohli např. Jizerské hory nebo Lužické hory, které jsou tak trochu stranou zájmu, ale jejich atraktivita je možná i vyšší, než u některých vyhlášených turistických oblastí Krkonoš.

stahování videa z YouTube

Jeďte na vodu

Ještě jste nikdy nezkusili plavit se po řece na palubě kánoe? Tak to vyzkoušejte a možná nebudete chtít napřesrok nikam jinam. Třeba vás vodácká putování uchvátí, a možná vám k tomu pomohou i záběry natočené na video přímo z paluby lodi. A nezapomeňte, že všechny videa si můžete zdarma stáhnout a upravit pomocí procesu reedit download video.