Nevíte kam na výlet? Navštivte Ski resort Dolní Moravy!

Na ski resortu Dolní Morava SkiBukovka.cz je skvělé, že ho nemusíte zdaleka navštívit jen v zimě. Zábavu a spoustu zážitku si tu odnesete i z letních měsíců.

V zimě je ovšem tento ski areál rájem pro milovníky lyžování, snowboardování a jiných zimních sportů. Díky skvělým klimatickým podmínkám můžete každou zimu očekávat bohatou sněhovou nadílku, kterou ocení všichni sportovní nadšenci.

Areál disponuje sjezdovkami, samozřejmostí jsou také vleky a lanovka, trasami pro nadšené běžkaře nebo lyžařskou školou pro děti a úplné začátečníky. K dispozici je také takzvaný „kidpark“, což je místo přímo uzpůsobené pro výuku vašich ratolestí. Pro milovníky snowboardu je zde připraven prostor i pro jejich jízdu a pro náročnější nadšeně je k dispozici snowpark, kde si mohou užít různých překážek, skokánků a podobně. Samozřejmostí je i servis snowboardů a lyží, který je k dispozici a také půjčovna.

lyžování

V létě se můžete kochat nádhernou přírodou v blízkosti Orlických hor a užít si spoustu letní zábavy v krásném prostředí. Ski resort nabízí k dispozici zapůjčení čtyřkolek, elektrokol, horkých kol, koloběžek a samozřejmě k tomu veškeré příslušenství, jako jsou přilby. V areálu se můžete zúčastnit hudebních akcí, akcí pro děti nebo akce „Lanovkou za pohádkou“, kdy se na krátké trase potkají děti s nejrůznějšími pohádkovými bytostmi.

kola

Přímo v rezortu je i možnost ubytování. Je tu vyhrazené stání pro karavany nebo se můžete ubytovat v krásné zařízených apartmánech přímo na sjezdovce. Také v okolí je poměrně široký výběr možností ubytování.

Pokud dostanete během svého pobytu hlad, je tu pro vás k dispozici restaurace, ve které si můžete užít pokrmy naší české kuchyně, ale i třeba italské, rakouské nebo slovenské. Přítomny jsou také bufety s rychlým občerstvením, nebo stánky, soustředící se hlavně na uhašení žízně přítomných sportovců, a to jak nealkoholickými, tak alkoholickými nápoji.