Reflexní vestu s potiskem málokdo přehlédne

Vesta je velmi oblíbený typ oblečení, vhodný zejména tam, kde je velmi chladno, ale zároveň potřebujete mít volné ruce pro fyzický pohyb, a kde by vám zateplené rukávy překážely. U rukávů je totiž jeden zásadní problém – rády se vytahují a prodlužují, a spadlý rukáv pod zápěstí, kdy vám z něj čouhají pouze dva nejdelší prsty, a vy potřebujete držet v ruce šroubovák a kladivo, je krajně nepříjemná věc.

pracovní oblečení a pomůcky

Vesta místo bundy

Proto se mnoho lidí obrací s důvěrou na vestu, než na bundu s dlouhým rukávem, ruce jsou volné a nic vám nepřekáží, což oceníte například při jízdě na koni, na jízdním kole či na koloběžce, při plavbě na lodi, kdy ruce občas namáčíte pod vodní hladinu, anebo při výstupu v horolezeckém terénu, kde jsou ruce víc, než důležité pro záchranu vlastního života.

reflexní vesta pro psa

A právě v těchto okamžicích oceníte vestu nejen z konstrukčního hlediska, ale i jako propagační materiál. Máte na zádech i na hrudníku k dispozici poměrně velkou plochu, na kterou se vejde zajímavý text, logo, fotka či malba, zaměřená účelově na nějakou činnost, akci, zboží či služby. V jezdeckém oddíle tak lze propagovat jezdecké potřeby či krmiva pro koně, v horách na túře outdoorové pomůcky a oblečení, a u zákazníka se vesty hodí například stěhovacím firmám, které mohou mít vesty popsané i křestními jmény jednotlivých pracovníků, a vy je tak můžete i lépe oslovovat.

Vesta reflexní

Neměli bychom zapomínat ani na vesty reflexní, vhodné například při lyžování, cyklistice nebo v automobilu jako pomocník při defektu na silnici. Reflexní vesty s potiskem promodarky.cz se zkrátka hodí všude tam, kde nechcete, aby vás někdo přehlédl. Nápis na vestě tu bude mít svůj platný význam, protože reflexní barvu lidský zrak vnímá jako silně kontrastní vůči svému okolí a zaregistruje ji jako jeden z prvních předmětů, proto je také vhodné volit nápis v tmavší barvě, například na žluté či oranžové vestě se dobře vyjímá tmavě modrý či tmavě zelený nápis.