Sbohem, nepořádku v bytě

Přestěhovali jste se do nového bytu a konečně máte i o jeden pokoj navíc. Ložnici jste si moc přáli. Doufali jste, že s novým bytem získáte dostatek prostoru a že konečně zmizí ten nepořádek, který panoval ve vašem starém, jednopokojovém bytě. Uplyne pár týdnů a vy žijete v úplně stejném prostředí, jako dříve. Oblečení se povaluje všude kolem a na židlích už není místo k sezení. Nezapomněli jste při zařizování bytu na něco? Kolik skříní a polic jste si pořídili? Jen jednu menší? A tady máte viníka vašeho stálého nepořádku! Rychle objednejte skříně Praha. Pokud se v bytě nenachází šatna, nebo komora, tak bez vestavěných skříní opravdu nemůžete žít!

šatny

Místo pro vestavěné skříně
Nejlepším a také nejobvyklejším místem pro vestavěné skříně je prostor chodby bytu. V bytech bývají chodby dostatečně široké na to, aby se po celé jejich délce daly skříně umístit. Chodbu využijte, i kdyby vnitřní prostory a police měly mít menší hloubku. V případě, že bude prostor na chodbě nedostatečný, nebo pokud opravdu obýváte byt s úzkou chodbou, přesuňte se do ložnice. Zvolte jednu ze stěn a vestavěné skříně nechejte zhotovit po celé délce, a především po celé výšce stěny. Nic nebrání tomu, abyste využili i prostor těsně u stropu. Jedná se sice o hůře dostupné místo, ale tam najdou útočiště vaše sezónní věci, nebo sportovní potřeby, pro které nesaháte každý den.

skříňka

Perfektní uskladnění
Vnitřní dispozice skříně jsou na vašem výběru. Určitě se neomezujte jen na police a zásuvky. Jistě potřebujete celou řadu věcí i zavěsit na ramínko. K tomuto účelu jsou vynikající nejrůznější výklopné tyče a výsuvné systémy. Ty zajistí, že budete mít k vašemu oblečení a vašim doplňkům vždy perfektní přístup. S novým, elegantním kusem nábytku ve vaší ložnici, nebo na vaší chodbě bude konec věčného nepořádku, který u vás panoval.