Hlavní je pohyb a motivace k němu

Často se někteří lidé smějí těm, kteří jezdí na elektrickém kole nebo mají nějaký jiný pohon. nejenže vypichuje ty nejlepší bonusy takového elektrického pohonu, ale zároveň představuje jednu velkou šanci pro všechny, kteří by chtěli začít s pohybem, ale tak nějak jim to nejde. První zklamání může odradit člověka na pěkně dlouhou dobu, než se k dané aktivitě znovu vrátí. A proto je obrovská pomoc nějaký ten motorek, který vám pomůže do kopce.
aktivní odpočinek.jpg

Cesta do práce nemusí být problém

Začnete cestou za vaší každodenní činností. Nemusí to být zrovna krátká vzdálenost pár kilometrů, a tak jste vždycky rychle zavrhli jakýkoliv nápad, který v sobě obsahoval „vstávat dřív“ a „kolo do práce“. S takovým motorem se ale už nemusíte bát. Je přesně tím pravým pro všechny, kteří potřebují trochu popostrčit. I kdybyste prvních několik dní jezdili jenom „na motor“, časem vás to začne nudit a občas si i šlápnete.
muž a jízdní kolo.jpg
A za pár měsíců, ani nevíte jak, a šlapete polovinu cesty sami a bez pomoci motoru. A pak už je to jenom otázka chvíle, kdy možná využijete motor jenom do kopce. Jízda na kole představuje obrovský benefit pro vaše zdraví. Dostanete se na čerstvý vzduch, protáhnete se. Odpočinete si po perném pracovním dni. A i když se trochu zpotíte, tak to vůbec nevadí. Důležité je hlavně začít, s čímž vám může tato vychytávka pomoci.
dámské kolo.jpg

Hlavní je motivace

Začnete pomalu a skončíte tam, kde jste chtěli být. To je to hlavní. Neodradí vás to, že budete unavení nebo že vás budou pekelně na druhý den bolet nohy. Jakmile nebudete moci, zapnete motor a jedete. Mezitím necháte nohy trochu odpočinout a jedete zase na vlastní pohon. A že se na vás někdo ušklíbne? No a co? Děláte to především pro sebe, ne pro pobavení jiných. Vždycky se najde někdo, kdo si rád kopne do druhého. Ale sám by na kolo ani nenasedl.