Jak udržet manželství po svatbě?

Již jste nějakou dobu svoji, první kouzlo z uzavřeného sňatku pominulo a vy hledáte,jak se nepropadnout do rutiny, máte najednou pocit marnosti a jednostrannosti, že zabředáváte do stereotypu a máte strach, jak to bude vypadat za pár týdnů, měsíců, let? Většina párů má stanovenou jako další metu ve společném vztahu dítě, ale mělo by se jednat pouze o část cesty, která by neměla nabourávat vztah, který jste si mezi sebou pracně vytvořili.
Vyzkoušejte naše následující tipy a uvidíte, že budete ve vztahu daleko spokojenější.
snubní prsteny
Choďte na schůzky
Zde nemáme na mysli, abyste šli s kamarádkou nebo s někým cizím, ale vyjděte si se svým partnerem na jednoduché rande, zajděte si na večeři, do kina, užijte si přítomného okamžiku, stačí i drobnost jako je piknik v parku nebo společný nedělní brunch. Většinou se páry po svatbě uzavřou sami do sebe a místo jídla v restauraci si večeři raději objednají domů a poté jí snědí u televize, což neprospívá nejen vašemu vztahu, ale ani zažívání.
Zkuste i podniknout něco odvážnějšího, jako třeba zajít si na schůzku naslepo, domluvte si s partnerem scénář nebo ho jen tak bez očekávání někam pozvete, uvidíte, že toto překvapení bude tématem rozhovoru rozhodně několik minut.
Neměňte se
Ač je tento bod velice kontroverzní, tak mějte na paměti, že svatbou boj o partnera nepřestává, pořád je nutné snažit se být atraktivní a aktivní, což platí i o druhé straně. Tady je potřeba nebrat výklad příliš doslovně, je třeba dobré si zvyknout, že má partner určité zvyky nebo třebanení vhodné pokračovat ve zvycích, které nabourávají integritu vztahu. Ale především partner si vás zamilovat takové jací jste.
spokojený pár
Zkoušejte nové věci
Je to bod, který je povinný skoro pro každého člověka, a to nejenom v partnerských vztazích. Nezamrzněte v jednom bodě, ale vyvíjejte se, podnikejte společně různé aktivity, vymýšlejte něco nového, když nemůžete sami něco vymyslet, tak je vždy možnost prohledání internetu nebo slevových portálů, jistě se vždy najde něco, co vás zaujme.