Jaké plavky vám sedí?

Letní dny s sebou nesou otravná horka, obzvlášť nyní v období klimatické krize, která způsobuje šílenou změnu teploty v porovnání s minulými lety. Léto obklopují taková vedra, že lidé už neví, co by si na sebe oblékli, aby jim bylo alespoň trochu dobře. Je to tak, protože oblečení je první věc, jak horko my lidé řešíme, protože přece si na sebe v létě nebudeme brát kožich. Nejradši bychom se svlékli do spodního prádla, a právě od toho nám slouží takové „spodní prádlo do vody“ – plavky. Díky nim tolik neumíráme, i když vlastně mnohdy ani ty plavky nepomohou a my bychom si nejradši svlékli i tu kůži, která nás pocitově velmi zahřívá.

tanga

Nastává otázka, protože každý chce vypadat dobře, jaké plavky si tedy vybrat tak, aby nám seděly na postavu. Je mnoho druhů různých střihů, které nám buď mohou pomoci k tomu, abychom v plavkách vypadali lépe než jindy, nebo budeme hold v plavkách vypadat hůř. Proto musíme dbát na správný výběr plavek, tedy alespoň my ženy, muži na výběr tolik střihů nemají. Je také dobré se řídit aktuálními trendy, které svět módy nabízí. Ovšem ne všechny postavy mohou tyto trendy nosit! Proto si přečtěte následující rady, abyste zamezili špatnému výběru plavek na vaši postavu. Krásná vykrojená až skoro tanga vypadají na postavě velmi dobře. Zvýrazní zadeček, který se stane roztomile kulatým a vy budete navždy šťastná. Tady to ale končí. Musíte se také soustředit na to, jaký zadeček máte, protože tanga nemohou jen tak vykouzlit ze zadku jak želatina nádherný pevný zadeček.

vysoký pas

Tento typ plavek se tedy hodí právě ženám, které mají co nabídnout, ale pokud si myslíte, že se v nich budete i vy cítit dobře, je to samozřejmě super. Velmi oblíbené bývají plavky s vysokým pasem, které krásně zakryjí bříško. Určitě, pokud vás bříško trápí, je můžete použít, budete se i vy cítit dobře. Vrch plavek není zas tak důležitý, ale vyhněte se vršku bez ramínek, může vám někde pod vodou uplavat pryč a už jej nikdy nenajdete. Trendem jsou i plavky, které mají přední část vykrojenou a je třeba je nosit ne jako bokovky, ale spíše vytažené nahoru. Zúží to pas, ale je to určeno pouze pro typ postavy, která má odhalené místo (třísla) hubená a netvoří se faldíky, pak se objeví zářezy.