Kam vyrazit na rande?

Nepovažujete se za příliš společenského člověka, a tak váháte s výběrem perfektního spotu pro uskutečnění milostné schůzky, neboť nemáte příliš mnoho zkušeností s opouštěním své komfortní zóny? Nebo naopak neustále trávíte čas mezi lidmi a když na Vás v tuto chvíli visí výběr místa pouze pro menší skupinku lidí nebo samostatný pár, jste plní pochyb? Jaké faktory se tedy vyplatí zvážit, abyste se svým výběrem nešlápli vedle?příjemně působící lokace
Popřemýšlejte nad tím, zda osoba, které se chystáte nabídku poskytnout, působí jako extrovertně či introvertně orientovaný člověk. Pokud se jedná o opak k Vaší povaze, pak nezapomeňte volit kompromis, abyste se oba cítili příjemně a nenarušilo to Vaše chování vůči sobě kvůli nedostatku dobrého cítění se v daném prostředí.
Například příznivec klidu pravděpodobně mnohem více uvítá piknik či procházku do volné přírody k potoku, nežli pozvánku na blížící se party či jinak hlasitou akci. Na druhou stranu, pokud si nejste jisti, počítejte s tím, že neodlehlé místo s krásnou krajinou odmítne nejmenší procento lidí, a tak zde prakticky nelze udělat chybu. Jestliže však o své budoucí polovičce máte přesvědčení, že se jedná o naprosto hlasitého jedince s řadou sociálních zájmů, přičemž Vám kontakt a působení mezi masou lidí nečiní problém, zvažujte spíše variantu odpovídající této skutečnosti.
Taktéž berte v potaz své plány. Pokud jde o několikátou schůzku, přičemž se již ve vztahu hodláte posunout na vyšší level a máte k tomu uzpůsobené plány, dejte najevo svému protějšku zájem v podobě pozvání do Vaší domácnosti. Vámi uvařené či objednané jídlo v kombinaci s oblíbenými filmy a pohodlnou dekou může značně uvolnit atmosféru a pomoci k lepšímu cítění se obou.zamilovaný pár šťastně držící se za ruce
Ať už se rozhodnete pro kteroukoli variantu, vždy si uvědomujte, že správným místem ještě nemáte stoprocentně vyhráno. Chování, oděv, plus mnohé další vlivy nakonec budou to, co daného člověka přesvědčí. A tak i pokud tentokrát pokazíte lokaci, neházejte flintu do žita.