Potřebujete testy určené k samotestování na onemocnění Covid-19? Které testy jsou nejlepší a odhalí i variantu Omikron?

Zdá se, že se nakonec přeci jen budeme muset naučit s onemocněním Covid-19 žít. Samotestování nás ale asi jen tak brzy neopustí. Jaké testy si pořídit?

Potřebujete testy určené k samotestování na onemocnění Covid-19? Které testy jsou nejlepší a odhalí i variantu Omikron?

Ač jsme si mysleli a hlavně jsme doufali, že onemocnění Covid-19 se zbavíme a budeme žít zase úplně normálně, zdá se, že je všechno jinak a toto infekční onemocnění už tu s námi bude i nadále. Koneckonců i na chřipku jsme si zvykli, ale i přesto je třeba stále počítat s tím, že se nezbavíme ani testování. Dnes se všichni stále musíme ještě testovat v zaměstnání a děti zase ve školách, v případě, že se cítíme zle a není nám dobře, máme příznaky, měli bychom se okamžitě otestovat, nejen v zaměstnání ale i sami doma. Nikdo neví, jak dlouho to bude trvat, ale samotesty jsou stále ve hře. Buďte připraveni a testujte se těmi nejpřesnějšími a hlavně schválenými testy na trhu.

antigenní testy na Covid-19

Přesné a rychlé, testy, na které se můžete spolehnout

Od samotestů očekáváme rychlou a tedy i včasnou detekci viru, jen tak lze zabránit dalšímu šíření nemoci. Na trhu najdeme dnes mnoho různých testů, ty se mohou lišit způsobem provedení ale i tím, zda jsou opravdu přesné, řádně schválené a aktuálně se řeší i to, zda samotesty mohou odhalit novou variantu Omikron, která u nás už nějaký čas převládá. Proto, ať už testy vybíráte pro sebe domů nebo do firmy pro své zaměstnance, pořizujte ty nejlepší a ověřené značky. Vivadiag patří mezi ně. Jde o samotesty, u kterých se provádí stěr z nosu, ale jen z přední části nosu, kdy není nutné zajíždět tyčinkou nijak zvlášť hluboko, testy se tak provádějí i o něco příjemněji. Navíc jsou testy Vivadiag řádně schválené, mají téměř stoprocentní citlivost a jsou vysoce spolehlivé. Umí odhalit i právě řádící variantu Omikron, což je také velmi podstatné.

Covid-19

Buďte v klidu díky antigenním testům

I když jsou stále PCR testy, které se provádějí zdravotnickým personálem a vyhodnocují se v laboratořích, přesnější, i antigenní testy mohou docela spolehlivě odhalit výskyt onemocnění. Negativní test vás může hodně uklidnit, v případě, že se necítíte zrovna nejlépe a pomáhají také proti tomu, aby se infekce dále šířila v kolektivu a mezi lidmi obecně. Testy Vivadiag jsou i na seznamu schválených antigenních testů a vyhovují tak podmínkám samotestování, které máme v Evropě určené.

I když bychom byli raději, kdyby se nás testování už vůbec netýkalo, s kvalitními antigenními samotesty můžeme lépe pandemii zvládnout.