Pravidelná údržba bazénové vody

Majitelé bazénů dobře vědí o čem řeč, když se řekne údržba bazénové vody. Nestačí pouze napustit bazén vodou a sem tam do ní přidat chlor. O bazénovou vodu je potřeba se pravidelně starat a dodávat jí všechno potřebné, abyste si mohli nerušeně užívat vodních radovánek a koupání. Taková údržba se musí provádět opravdu pravidelně a uvidíte, že se Vám jistě vyplatí.

plavání

Už při prvním napouštění bazénu je důležité bazénovou vodu zkontrolovat za pomocí testeru a zjistit hodnoty PH vody, protože tyto hodnoty jsou velmi důležité pro správnou funkci chlorových přípravků. Pokud jsou totiž zvýšené, může se stát, že se Vám v bazénové vodě začnou množit bakterie a rozrůstat řasy a to byste opravdu určitě nechtěli.

U nás https://www.chlorito.cz/ph-minus najdete přípravek, který je přesně tím pravým pro opětovné vrácení těchto hodnot do správných výšek a který je stoprocentně vyrovná, tak aby všechno odpovídalo potřebám bazénové vody. Zvyšování hodnot PH vody může nastat i v případě pokud využíváte k ošetření vody salinizační jednotku. Procesy, které v salinizační jednotce probíhají, totiž samovolně tyto hodnoty zvyšují.

ph

Ať už tedy využíváte salinizační jednotku nebo pouze při kontrole bazénové vody zjistíte zvýšené PH vody, okamžitě použijte přípravek pro snížení těchto hodnot. V naší široké nabídce si můžete vybrat mezi kapalným a granulovaným přípravkem v různě velkých balení a hlavně ve vysoké kvalitě. Nezapomeňte, že pokud už se Vám v bazénové vodě objeví řasy, je potřeba je odstranit a zabránit jejich množení za pomocí přípravku proti řasám.

Rozhlédněte se po celé naší nabídce a vyberte si i další přípravky bazénové chemie, které Vám pomohou s pravidelnou údržbou bazénové vody. Najdete u nás jak chlorovou tak i kyslíkovou chemii a samozřejmě i velký výběr bazénového příslušenství. Díky našim pomocníkům bude údržba bazénu jednoduchá a rychlá.