Sháníte oblečení pro mimčo?

Oblečení pro miminko, je vždy pro budoucí maminku velké téma. A také má proč. Každá budoucí maminka, si jistě pokládá otázku, zda kupovat nové oblečení, nebo oblečení z druhé ruky. A dále, jaké množství je adekvátní kupovat. Děti nám rostou doslova před očima, a při záchvatovitém nakupování, dětského oblečení, na to hodně rychle přijdeme. Proto je vhodné, si napsat seznam, co vypadá jako vhodné množství oblečení pro novorozence. To, jak budete kupovat oblečení později, brzy vypozorujete, jak často, budete muset velikosti obměňovat.

Spící miminko

U nás na e-shopu naleznete spoustu druhů oblečení pro miminka, s opravdu velkým výběrem.

Naše stránka, má nejoblíbenější produkty s názvem kojenecké soupravy, které Vám nabízejí velmi široký výběr oblečení pro miminka. Zde si vyberete, která kojenecká souprava, se Vám nejvíce líbí. Pokud naše budoucí maminky ještě neví pohlaví svého děťátka, máme k dispozici i oblečení neutrálních barev, které se hodí, jak na holčičku, tak i na chlapečka.

Nabízíme kojenecké soupravy ve velikostech:

Velikost – 42-44, které je pro nedonošená miminka,

Velikost – 50, 56, 60, 62, 68, 74, 80, 86, 92, 98, 104

Miminko na posteli

Pokud jste si u nás nevybrali nic z kojenecké soupravy, můžeme Vám dále nabídnout další sortiment, z našeho eshopu. Nabízíme Vám, oblečení pro miminka, naprosto všeho druhu, na co si vzpomenete. Kojenecké potřeby, od oblečení až po spací pytle. Dárky pro nejmenší, především na Vánoce nebo k narození miminka. Jen u nás, si můžete najít, dárkový balíček pro miminko, dle Vašeho výběru. Nezapomeňte, při nákupu za 1000kč, je dárek pro miminko zdarma. Především, si u nás můžete zakoupit dárkový poukaz na Brumlík.cz, pro někoho, kdo jej bude brzy potřebovat.

Pokud si nevíte rady, kterou velikost máte vybrat, nebo čím byste udělali největší radost budoucí mamince. Jsme na telefonu jen pro Vás v čase 6-18.

Těšíme se na Vás.