Využijte pro pořízení skříně na míru návrhář konfigurátor

Chcete se namáhat, nebo si raději odpočinout? Tuto otázku si položte pokaždé, až budete promýšlet rozmístění předmětů uvnitř vestavěné skříně. Máte v zásadě tyto dvě možnosti – buď rozmístíte vše tak, že se budete neustále, téměř den co den, shýbat a narovnávat, abyste si ze skříně vyprostili ponožky, spodní prádlo a tričko, anebo je budete mít jednoduše přímo před sebou, a shýbat se budete pouze pro něco, co potřebujete jen občas. Nelze totiž jednoznačně tvrdit, že tohle řešení je správné, a to druhé nikoli, kupříkladu každodenní shyby vám zpevní zádové a břišní svaly a třeba i nějaké to kilo půjde dolů.

oblečení ve skříni

Podstatné je, že máte vše na jednom „fleku“ – ať už se rádi pro své ponožky shýbáte ke spodnímu fochu, anebo je máte před sebou v šuplíku, důležité je, aby bylo oblečení na jednom místě, a nemuseli jste neustále někde něco hledat. Mnohem lepší je po ránu si v poklidu „zacvičit“ u jedné skříně na jednom místě, když víte, kde přesně naleznete košili, kalhoty, i ty ponožky, než nervózně pobíhat po bytě od místnosti k místnosti, od skříně ke skříně, a hledat tuhle teplákovou soupravu, tamtu čepici a tamty boty.

skříně na míru

Využijte návrhář konfigurátor – návrhář – konfigurátor https://www.sten-skrine.cz/fotogalerie/navrhar-konfigurator je virtuální nástroj, který vám poradí, jak vytvořit vnitřní dispozici, aby byla efektivní, a ukládali jste své věci tak, že využijete úložný prostor do svého maxima. Měli byste však také mít představu, co vše budete do skříně ukládat, a jaký objem to zaujme. Možná by vám pomohlo jen tak zkušebně, ještě před pořízením skříně na míru, vyskládat všechny předměty v jedné místnosti vedle sebe na hromádku, a podle toho se také rozhodnout o rozmístění fochů, tyče s ramínky, drátěného programu, zásuvek atp.

Jak bude skříň velká – podle množství vašich věcí se může odvíjet i velikost skříně, ne vždy se vám totiž hodí mít skříň v ložnici, a bude-li dostatek potřebného prostoru např. pod schodištěm ve vstupní hale, anebo v předsíni vašeho bytu, může být nábytek umístěn právě zde.