Zlatá čísla pro loterie

Nejrůznější loterie a slosování probíhají téměř ve všech zemích světa prakticky denně. A všude mají své oddané hráče a příznivce, kteří neváhají utratit spoustu peněz s vidinou možného zisku. Lákadlem jsou především obrovské výhry, které je možné vyhrát.zlaté číslo s vysokým leskem

Princip obvykle spočívá v tom, že uhádnete zlatá čísla vipcisla.cz, tedy čísla, která budou ten den vytažena z osudí. Jejich počet bývá obvykle kolem sta, přičemž taženo jich je obvykle deset, tedy pouhá jedna desetina z celkového počtu.

Nezdá se tedy, že by šance byla tak malá, koneckonců je přece jedna ku deseti, že? Tak to bohužel není. Je totiž potřeba uhádnout všech deset, která budou vylosována. Pokud se zmýlíte byť i jen v jednom, můžete si nechat o hlavní výhře nechat jen zdát.

Vzhledem k tomu, že z osudí vypadávají naprosto náhodně, je nemožné najít nějakou metodu, která by naše šance zvýšila. Přesto se o to mnozí pokoušejí, a to buď pomocí logiky a zdravého rozumu, nebo za pomoci nejrůznějších magických rituálů.

Jedním z klasických postupů bývá sázet stále stejná čísla. Koneckonců, jednou ta kombinace přece padnout musí, ne? Je to přeci jen otázkou pravděpodobnosti, ale její zákon jasně říká, že dříve či později bude vytažena každá možná kombinace. Stačí si tedy jen vybrat a čekat. Co na tom, že při tom množství možných permutací můžete čekat třeba celý život, aniž by vámi vybraná kombinace padla? Jednou se to povést musí!

Jiní zase procházejí vytažená čísla za dlouhá období a počítají, která byla nejčastější. Na ta potom sází. Tento postup dává ještě méně smyslu než ten předchozí, neboť vzhledem k tomu, že je vše řízeno náhodně, je pravděpodobnost pro všechny možné kombinace stejná.tabulka se zlatými čísly a písmeny

Velkým problémem je návykovost těchto her. Lidé tak utrácejí tisíce, neboť věří, že se jim to vše mnohonásobně vrátí, až získají tu nejvyšší možnou výhru. Ve většině případů je to však naprosto scestné, a jen to ubírá peníze z rodinného rozpočtu, které by bylo možno použít na jiné věci, jako je placení účtů či nákup nezbytností.

Proto se těchto loterií vyvarujte a nenechte se zlákat sebevětší výhrou. Koneckonců s největší pravděpodobností o své těžce vydělané peníze přijdete, což je poměrně velká škoda.