Dovolená na chatě

Dovolená by měla být pro každého z nás odpočinek. Dovolená se dává především v práci. Dovolená je význam, když chce volno, odjet.

Kdybych mohla dovolenou si dám na hodně dlouho. Odjela bych pryč a načerpala spoustu energie. Ale věřím, že ty taky. Chápu, že by sis chtěla/a taky odpočinout. Momentálně sedím, píšu tento článek ve tmě a přemýšlím co bych dělala, kdybych měla dovolenou.

Podle mě bych odjela na nějakou chatku v přírodě. Bez internetu, signálu a ostatních lidí. Každý člověk někdy potřebuje svou samotu a sblížit se sám se sebou. Máš to tak i ty? Pokud máš zahradu máš výhodu. Já mám aspoň veliký balkón, ale lidi, co nemají ani to. Tak mi jich je líto. Protože aspoň to nám pomůže si odpočinout.

články

Dovolená by mohla být také rodinná dovolená. A nikde není dané, že musíte jet do zahraničí nebo tak. Můžete být v pohodlí doma, na chatě, u rybníka, na horách. Je spoustu míst kde trávit dovolenou. Není tomu tak? Ale je. V dnešní době jsou lidé nároční, a i tak potřebují každý rok, půl rok moře, hory a neustále někde lítat po zahraničí. Je to naopak nádherný, ale nejkrásnější, když jste s celou rodinou po hromady.

Zajímalo by mě, jaká je představa o vaší dovolené? Vezměte si klidně tužku a papír a napište si to.

bazén

Moji představu jsem už psala, ale zapomněla jsem napsat co bych si vzala s sebou. Vzala bych si nejdůležitějšího člověka v mém životě a tím je můj partner, který mi dodává energii do dalších dnů apod. Možná bychom si vzali knížky, deskové hry či karetní hry anebo také deníček. Kam bychom si zapisovali své pocity z dovolené. A pastelky nemohou chybět, aby šli na papíře vidět naše střípky vzpomínek.

A také bych aspoň mohla psát nějaké články jako píši teď. Popravdě jsem dlouho nepsala, protože jsem byla nemocná a je to vážně super.

Někdy je dobré, když vypustíte myšlenky ze své hlavy.