Nejkrásnější kouzelná vzpomínka na svatbu

Nejkrásnější kouzelná vzpomínka na svatbu

Tak už jste se konečně dočkali! Budete spolu se svou drahou polovičkou a zanedlouho si řeknete své a n o ! svatební den je naplánovaný, možná vás k němu vede očekávaný život, který se probouzí v bříšku budoucí nevěsty anebo jste si prostě řekli, že chcete být muž a žena se vším všudy. Se svatebními prstýnky, svatebním obřadem i veselím a společným bydlením, které bude díky těmto přípravám jaksi „posvěcené“.

Je krásné plánovat svatbu, patří to mezi nejbáječnější společné zážitky. Nejvíce si nevěsty užívají výběr svatební šatů, ke kterým samozřejmě musí „ladit“ i ženich, respektive jeho oblečení včetně kytice. Velmi často také budoucí manželé volí zajímavý „tón v tónu“, to když chtějí mít svatbu „vyšperkovanou“ do nejmenších detailů. Je to ale věc každého páru, někdo toto naopak neřeší a dává svatebnímu veselí volný průběh a právě tito novomanželé, kteří jsou pro každou legraci si i mohou pozvat na jejich významný den k o u z e l n í k a !

kouzelník na svatbu

To je pak překvapení pro hosty! Kouzelník Martin vnese ruch a zábavu na vaši svatbu. Program spolu domluvíte předem a tento čarovný mág se podle toho zařídí a vy vstoupíte do manželství s vidinou tajemna, her a kouzel. Alespoň pro tento den, než následně procitnete …

Dovolte si poddat se kouzlu fantazie. Kouzelník na svatbu se nejdříve zábavným kouzlem představí všem přítomným hostům a hned na to následuje půvabná magie s těmi nejhlavnějšími – s krásnou nevěstou a usmívajícím se ženichem, kdy zpečetí trvalou a nesmazatelnou vzpomínku na svůj jedinečný a nezapomenutelný svatební den.

svatební den

Ale aby ani hosté nestáli stranou, kouzelník Martin se poté věnuje i jim formou T A B L E H O P P I N G, což je kouzlení mezi diváky, kdy zapluje mezi přítomné a začne tak doprovodný program, kdy se proměňují karty v rukách jeho i rukách přihlížejících anebo mizí prstýnky, které se ovšem opět najdou!

Kouzelník se tak postará o velkolepou zábavu na vaší svatbě.