Vaše pohodlí je naše práce

My moc dobře víme, jak je relaxování ve vířivce příjemné. Proto Vám rádi pomůžeme s jakýmkoliv servisem a opravou vířivky https://servisvirivychvan.cz/sluzby/servis-van/ nebo vířivé vany. Nabízíme veškerou údržbu, jakou si jen představíte. V první řadě, kompletní přípravu vířivek a bazénů včetně kontroly technologií, tj. pročištění všech potrubí, kontrolu dávkovačů, doplnění chemie a mnoho dalších služeb. Rádi Vám změříme i tvrdost vody nebo seřídíme masážní potrubí. Nejen, že Vám připravíme bazén, vířivku nebo vířivou vanu na sezónu, ale po sezóně vám to vše rádi zase zazimujeme.

oprava vířivek

Pro správný chod vašich zařízení jako je vířivka, je důležitý profesionální servis. Proto jsme zde my. Naši pracovníci jsou školení, a proto připravení Vám se vším ochotně pomoci. Kromě servisu vířivek a bazénů nabízíme také výkopové a instalatérské práce. Náš havarijní servis poskytujeme 24 hodin denně a jsme schopni Vám pomoci. Nepracujeme jen v Praze, ale rádi dorazíme i do okolí 25 kilometrů kolem Prahy. Víme, že nečekané havárie jsou velký problém a zásah do financí, a proto Vám nabízíme naše služby, které jsou finančně dostupné pro všechny.

vířivka na zahradě

Rádi Vám poradíme, s čím to jen půjde, proto nás můžete kontaktovat na našich internetových stránkách. Naleznete tam veškeré potřebné informace včetně našich služeb a kontaktů, tj. email, kam můžete napsat kdykoliv během dne v případě jakýchkoliv nejasností nebo pohotovostní telefonní číslo, na které můžete volat 24 hodin denně. Budeme rádi, když si pro servis Vaší vířivky nebo bazénu vyberete právě nás. Máme zde profesionální a ochotné pracovníky, kteří Vám pomůžou s čímkoliv a kdykoliv. Proto neváhejte a kontaktujte nás pomocí telefonního čísla na našich webových stránkách, v případě že chcete zazimovat vaši vířivku nebo připravit bazén na sezónu.