Proč zvolit autofólie Nanofilms?

Chtěli byste si nechat zatónovat skla na Vašem autě? Hledáte firmu, která má k autofóliím Osvědčení o schválení technické způsobilosti typu konstrukční části vozidla nebo výbavy atest č. 3770? Hledáte někoho, kdo Vám zaručí tu nejlepší kvalitu? Líbila by se Vám záruka 8 let? Potom máme pro Vás dobrou zprávu. Jste tady správně.

tónované sklo

Prodej autofolií nanofilms.cz Vám zaručí vše ze zmíněného. Jedná se o výhradního českého dovozce autofólií značky Nanofilms Materials Co.,Lt. V nabídce jsou tři řady autofólií.

První z nich je řada Pro Nano. Tyto fólie vynikají svojí barevnou stálostí, a to díky hloubkově barvenému polyesteru. Nabízeny jsou tyto propustnosti: 5 %, 10 %, 20 %, 35 % a 50 %. Zajisté oceníte, že pohlcení nebezpečného UV záření je více než 99 %.

Carbon Nano je velmi oblíbená řada mezi zákazníky. Fólie z této řady jsou vyrobeny z nanouhlíkových částic a díky specifické výrobě vynikají opravdu neskutečnou barevnou stálostí. Barva Vám vydrží téměř na vždy. Díky nano uhlíku jste maximálně chráněni proti UV a také IR záření, a to ocení opravdu každý. Nabízeny jsou tyto propustnosti: 5 %, 15 %, 20 %, 35 % a 50 %. Ochrana proti UV záření je více než 99 %.

černé auto

Poslední (ovšem rozhodně ne do kvality) řadou je Ceramic Nano Plus. Pokud Vás Nanofilms fólie ještě nepřesvědčily, teď se to rozhodně změní. U řady Ceramic Nano Plus se jedná o opravdu prvotřídní fólie nejvyšší kvality. Důkazem je také její doživotní záruka! A v čem je tato řada tak jedinečná? Skvěle pohlcuje UVA a UVB záření a má velmi vysokou IR odrazivost. Pohlcení UV záření je opět neskutečných téměř 100 %. To ale není zdaleka vše. Díky moderní technologii pohltí také 95 % tepla. A uznejte, že to je v létě k nezaplacení. Jsou dodávány v propustnostech světla 5 %, 15 %, 20 %,35 % a 50 %. Na přední stahovací okna v propustnostech 88 %.

Zaujali jsme Vás a zajímá Vás více? Neváhejte a prohlédněte si náš katalog a v případě jakýchkoli dotazů se nás neostýchejte kontaktovat.